• RANGE ROVER

    RANGE ROVER

    Kwintesencja elegancji i luksusu

  • Range Rover Sport

    Range Rover Sport

    Nowy wyznacznik sportowej elegancji

  • Range Rover Velar

    Range Rover Velar

    Awangardowy Range Rover

  • RANGE ROVER EVOQUE

    RANGE ROVER EVOQUE

    Prawdziwy Range Rover w kompaktowej formie

  • RANGE ROVER EVOQUE CONVERTIBLE

    RANGE ROVER EVOQUE CONVERTIBLE

    Kabriolet na każdy sezon

  • Nowy Discovery

    Nowy Discovery

    Wysoce pożądany, niezwykle wszechstronny SUV klasy premium

  • NOWY DISCOVERY SPORT

    NOWY DISCOVERY SPORT

    Najbardziej wszechstronny kompaktowy SUV

  • DEFENDER

    DEFENDER

    Legendarny

Kariera

1. Pracownik Serwisu

w związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko - MECHANIKA

Opis stanowiska:

  • naprawa pojazdów zgodnie z technologią producenta

Od kandydatów oczekujemy:

  • wiedzy i doświadczenia z zakresu mechaniki pojazdowej
  • wykształcenia min. średniego kierunkowego- łatwości przyswajania wiedzy technicznej
  • dyspozycyjności i zaangażowania
  • prawa jazdy kategorii B
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • dobrej organizacji pracy
  • dbałości o powierzone narzędzia i czystość stanowiska pracy
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Kandydatom oferujemy:

  • bardzo dobre warunki pracy
  • profesjonalny system szkoleń
  • samodzielność na stanowisku pracy
  • pracę w dynamicznym i młodym zespole
  • bardzo dobre wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres salon@team.pl

2. Dział Handlowy

w związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko - HANDLOWCA

  • wiedzy i doświadczenia w sprzedaży w branży motoryzacyjnej
  • znajomość rynku motoryzacyjnego
  • umiejętności nawiązywania kontaktów interpersonalnych, prowadzenia rozmów i negocjacji handlowych

3. BARISTKA/KELNERKA DO OBSŁUGI GOŚCI VIP

  • bezpośredni kontakt z klientem (witanie klientów)
  • przygotowywanie napojów zgodnie z zamówieniami klientów
  • utrzymywanie wysokiego poziomu jakości świadczonych usług
  • dbanie o zachowanie wysokiej estetyki i higieny miejsca pracy

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku baristki/kelnerki (obsługa ekspresu kolbowego)
  • znajomość języka angielskiego
  • miła aparycja
  • umiejętność pracy w zespole
  • swoboda w kontaktach z klientem
  • uczciwość, zaangażowanie i komunikatywność
  • mile widziane zainteresowanie motoryzacją

Oferujemy:

  • pracę w firmie z wieloletnią tradycją o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • system profesjonalnych szkoleń wdrożeniowych
  • interesującą pracę z możliwością rozwoju własnych umiejętności
  • miłą i przyjazną atmosferę

4. SPRZEDAWCA SAMOCHODÓW UŻYWANYCH

  • realizacja procesu wyceny i odkupów samochodów używanych
  • sprzedaż samochodów używanych
  • rozliczanie dokumentacji transakcji (zakup i sprzedaż)
  • bieżąca współpraca z działem sprzedaży samochodów nowych oraz serwisem
  • nadzór nad przygotowaniem samochodu używanego do sprzedaży
  • kontrola stanu parku samochodów używanych

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe)
  • doskonała znajomość rynku samochodów używanych
  • wysokie umiejętności w zakresie komunikacji i negocjacji
  • zorientowanie na realizację celów
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • zaangażowanie w powierzone zadania
  • łatwość nawiązywania kontaktów i budowania dobrych relacji interpersonalnych
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe

KONTAKT

+48 71 315 31 15

salon@team.pl